صنایع کشاورزی

اهمیت کیفیت ارائه محصولات کشاورزی به گونه ای صحیح، بهداشتی و مطابق با استانداردهای روز دنیا کشاورزان و صادر کنندگان متفکر را وادار به استفاده از این نوع بسته بندی جهت ارائه محصولات کشاورزی به بازارهای جهانی نموده است؛ که می توان به قابلیتهایی چون ضربه پذیری، غیر سمی، بدون بو و کم وزن بودن و استحکام فوق العاده و نیز تایید یه متعدد سازمانهای بهداشتی دنیا از جمله FDA (سازمان غذا و بهداشت آمریکا) اشاره کرد.    

  خاطر نشان می سازد کارتن پلاست به عنوان بستر رویش گیاهان و محافظ نهال های گلخانه ای بهترین گزینه تولید کنندگان گل و گیاه در سراسر جهان می باشد.

گلخانه

تولید رول های کارتن پلاست در ضخامت های 10 ~ 2  میلی متر با گراماژ های متفاوت در عرض های  ( 213 - 210 - 200 - 180 - 105- 100 - 90 - 70 - 50  ) سانتی متر و طول به دلخواه مشتری در انواع رنگها با قابل چاپ و مقاوم در برابر نور آفتاب تولید می شود که جهت پوشش سقف سوله های صنعتی ، بستر جهت کاشت انواع نهال ها و گل و گیاه مورد استفاده قرار می گیرد . ضمنا این محصول قابل شستشو بوده و در برابر پارگی و آتش سوزی مقاوم می باشد

عکس زیر مطلب

موارد مصرف رول های کارتن پلاست

1-         پوشش سقف جهت گلخانه های موقت و خزینه ها

2-        بستر جهت پرورش انواع گل و صیفی جات

                        3- محافظ انواع نهالدرختان در برابر گزند حیوانات مهاجم

 

مرغداری

نانوپلاست يا  كارتن پلاست آنتي باكتريال  سبب از بين بردن انواع ميكروبها در محيط مرغداري ها و محافظت از مرغها در برابر انواع بيماريها و ميكروبها ميگردد.

عکس زیر مطلب